دومین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت اهواز

دومین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت اهواز

تاریخ های مهم همایش

  • آخرین مهلت ارسال چکیده » ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
  • آخرین مهلت ارسال اصل مقالات» ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
  • آخرین مهلت ثبت نام» ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
  • تاریخ برگزاری» ۳ آبان ۱۳۹۷
  • محل برگزاری: استان خوزستان- اهواز

درباره همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

ورزش و فعالیت بدنی نقش مهمی در سلامت و کیفیت زندگی افراد به عهده داشته و نقش آن در توانبخشی و بهسازی جسمی و روانی جامعه غیر قابل انکار است که امروزه به ‌منزله یک علم محسوب می‌شود. علمی که هدف آن ارتقاء سطح کیفی ظرفیت‌های بدنی، افزایش توانایی‌های جسمانی، تأمین سلامت روحی، جلوگیری از ایجاد بیماری‌های مزمن و حفظ و گسترش کیفیت زندگی است.

در همین راستا و پس از برگزاری موفق اولین دوره همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت با مشارکت بی نظیر اساتید، صاحبنظران، پژوهشگران و دانشجویان حوزه علوم ورزشی و علوم پزشکی کشور، فرصت مغتنمی جهت ارتقاء سطح علمی و کاربردی بومی و منطقه‌ای در حوزه علوم ورزشی و سلامت را فراهم آورد. امید است در ادامه، با برگزاری دومین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت در تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۷، با حضور اندیشمندان، متخصصان علوم ورزشی و علوم پزشکی، استادان و دانشجویان، این ماموریت در اعتبار و منافع ملی و منطقه‌ای ماندگار شود.

اینجانب به نیابت از همکاران عزیز در کمیته های علمی و اجرایی، از تمامی اندیشمندان، استادان علوم ورزشی و علوم پزشکی، دانش آموختگان، دانشجویان، فرهنگیان و تمامی علاقمندان‌ برای حضور در این همایش دعوت بعمل می آورم. حضور شما عزیزان سبب افزودن به غنای علمی و روح همکاری و تشریک مساعی هر چه بیشتر این همایش خواهد بود.

محورهای همایش

فیزیولوژی ورزشی و تغذیه
مدیریت ورزشی
آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی
رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی
بیومکانیک ورزشی
حقوق ورزشی
جامعه شناسی ورزشی
ورزش در مدارس
پزشکی ورزشی

پوستر همایش

دومین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت اهواز

دومین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت اهواز

رویداد جزئیات