چهارمین کنفرانس بین المللی علوم تربیتی و روانشناسی

کنفرانس بین المللی علوم تربیتی و روانشناسی

تاریخ‌های مهم کنفرانس روانشناسی

  • آخرین مهلت ارسال مقالات » ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
  • آخرین مهلت ثبت نام نهایی » ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
  • برگزاری کنفرانس » ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
  • وب‌سایت کنفرانس » www.pesconf.com

درباره کنفرانس روانشناسی و علوم تربیتی

کنفرانس بین المللی علوم تربیتی و روانشناسی برلین آلمان یکی از معتبرترین کنفرانس‌های حوزه علوم تربیتی و روانشناسی می‌باشد، که هر ساله با حضور گسترده اندیشمندان و پژوهشگران مطرح از سراسر دنیا در برلین آلمان برگزار می‌گردد.

اهمیت حضور و یا ارسال مقالات در این کنفرانس برای دانشجویان و اساتید ایرانی از بعد اعتبار علمی و هم اندیشی با دیگر پژوهشگران و تبادلات علمی می‌باشد، چرا که کنفرانسی در این سطح علمی و اعتبار جهانی برای دانشگاهیان عزیز ایرانی بی‌سابقه بوده ازین رو امید است چهارمین کنفرانس بین المللی علوم تربیتی و روانشناسی عرصه افتخار آمیزی پژوهشگران، اساتید و دانشجویان ایرانی باشد.

روانشناسی و علوم تربيتي دانشی است که به مطالعه تعليم و تربيت و بازشناسی مبانی، اهداف، اصول و روش های آن می‌پردازد تا بتواند به ترسيم يک نظام منسجم در تعليم و تربيت دست يابد، با توجه به ريشه‌ای بودن و نفوذ تعليم و تربيت در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی انسان و تاثير پذيری نهادهای مختلف اجتماعی از آن، در کشورهای پيشرفته، بيشترين هزينه‌ها صرف آموزش و پرورش مورد نظر آنها شده و تحقيقات عميق وگسترده ای جهت بهبود و گسترش آن صورت می‌گيرد.

به جنبه‌های آموزش و پرورش آدمی و دانش‌های مربوط به آن می‌پردازد. دربارهٔ مفهوم «آموزش و پرورش» باید درنظر داشت که «آموزش و پرورش» منحصر به افراد، زمان و مکان خاصی نیست. یعنی به طور مشخص «آموزش و پرورش» منحصر به مدرسه،دانشگاه یا آموزش دروس خاصی نیست، بلکه «آموزش و پرورش» برای همه، و در هر زمانی و هر مکانی است.

آموزش عمومی، آموزش عالی، آموزش کارکنان، سوادآموزی بزرگسالان، خودآموزی، آموزش الکترونیکی و مجازی از انواع آموزش محسوب می شوند. هدف کلی علوم تربیتی ارتقاء آگاهی عمومی مردم در زمینه ی تعلیم و تربیت است. تعلیم و تربیت صحیح و اصولی می تواند هر جامعه ای را به رشد مطلوب برساند. برای تحقق این هدف وجود کارشناسانی با دانش و بینش کافی الزامی است و این افراد همان متخصصان علوم تربیتی هستند.

هدف کنفرانس

هدف كلی از آشنايی با علم روان‌شناسی اين است كه ما بتوانيم رفتار يا واكنش‌های خود و ديگران را در يك محيط و در يك زمان معين مطالعه كنيم.

ویژگی ممتاز چهارمین کنفرانس بین المللی علوم تربیتی و روانشناسی هم از حیث جامعیت و هم از حیث علمی بوده و اینک چهارمین دوره چهارمین کنفرانس بین المللی علوم تربیتی و روانشناسی با حضور شخصیت‌های ارزنده علمی و پژوهشگران پیشرو برگزار خواهد شد، و باتوجه به اهمیت علوم تربیتی و روانشناسی در راستای تحقق نیازهای جامعه، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح بین‌الملل وجود دارد.

از این رو، برگزاری چهارمین کنفرانس بین المللی علوم تربیتی و روانشناسی برلین آلمان با هدف هم‌افزایی دانش و انتشار یافته‌های نو و بدیع در زمینه‌های مختلف علوم تربیتی و روانشناسی در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ برابر با ۱۹ مه ۲۰۱۸ با هدف آشنایی و ارتباط میان اساتید، پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصان و علاقمندان به منظور تبادل جديدترين دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی و بررسی چالش‌های علمی و اجرایی در حوزه علوم تربیتی و روانشناسی در سطح بین‌المللی با مشارکت دانشگاه‌های بین المللی امریکایی و اروپایی و مراکز علمی، پژوهشی در دانشگاه International Psychoanalytic University Berlin برلین آلمان برگزار می‌گردد.

محورهای کنفرانس روانشناسی و علوم تربیتی

روانشناسی

روانشناسی بالینی
روانشناسی تربیتی
روانشناسی شخصیت
روانشناسی فرهنگی
روانشناسی اسلامی
روانشناسی صنعتی و سازمانی
روانشناسی بالینی کودکان و نوچوانان
روانشناسی عمومی
سنجش و اندازه گیری(روان سنجی)
فلسفه تعلیم و تربیت
برنامه ریزی درسی
روانشناسی سلامت
روانشناسی وآموزش کودکان استثنایی
مشاوره مدرسه
مشاور و راهنمایی(شغلی،خانواده،توانبخشی)

و دیگر موضوعات مرتبط با روانشناسی

علوم تربیتی

تعليم و تربيت اسلامی
برنامه ریزی آموزشی
آموزش و پرورش ابتدایی
آموزش و پرورش پیش دبستانی
آموزش و پرورش دبستانی
آموزش و پرورش تطبیقی
آموزش و بهسای منابع انسانی
آموزش بزرگسالان
مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی
تکنولوژی آموزشی
برنامه ریزی درسی
تحقیقات آموزشی
مديريت آموزشی
آموزش الكترونيك
اخلاق اسلامی

و دیگر موضوعات مرتبط با علوم تربیتی

پوستر کنفرانس

کنفرانس بین المللی علوم تربیتی و روانشناسی برلین آلمان

رویداد جزئیات